Zespół

Maciej Kronenberg

Absolwent geografii turystyki, doktoryzował się na wydziale nauk o Ziemi. Ma licencję przewodnika turystycznego oraz przewodnika wypraw. Wspiera inicjatywy ekologiczne. Zainteresowany rozwojem turystyki polskiej wsi. Wyjaśnia rodakom i cudzoziemcom złożoność Polski, jej historię i kulturę. Koordynator projektu „Polska naturalnie! – rozwój, integracja i promocja produktów i rozwiązań ekoturystycznych w województwach podlaskim, lubelskim i podkarpackim”.

Natalia KryczkaNatalia Kryczka

Absolwentka Wydziału Socjologii na UŁ. Pracuje w Instytut Spraw Obywatelskichod 2011 roku. Opracowuje ciekawe trasy wycieczek dla turystów  w ramach projektu „Poland Naturally” – autorka Trasy Niedźwiedzia. Sama zwiedza świat i okolice najchętniej autostopem. W projekcie „Polska naturalnie! – rozwój, integracja i promocja produktów i rozwiązań ekoturystycznych w województwach podlaskim, lubelskim i podkarpackim” jest asystentką koordynatora ds. administracyjno-finansowych.

 

Justyna Golitz

Absolwentka Ochrony Środowiska. Zaangażowana w działalność organizacji pozarządowych od 1998 roku. Instruktorka Związku Harcerstwa Polskiego. Koordynatorka projektu „Poland Naturally”. Marzy o wyprawach do Indii i Afryki. Życiowe motto: „Aby wejść na K-2, najpierw trzeba wyjść z domu”. Cenione wartości to rodzina i przyjaciele.

 

Maria Nowakowska

Absolwentka studiów humanistycznych na UŁ. Z wyboru i urodzenia Łodzianka. Pracuje przy projektach związanych z biznesem społecznym. Lubi książki, włóczenie się po okolicach i myślenie w poprzek. Wegetarianka. Jej oczkiem w głowie jest blog o ilustracji książkowej.

 

 

Magdalena Piekunko

Absolwentka Turystyki i Rekreacji na UŁ. Lubi poznawać nowych ludzi, ich kulturę, jak i  nowe miejsca w czasie podróży z plecakiem. Wielbicielka Tatr. Łodzianka zafascynowana historią i wielokulturowością swojego miasta. Żyje zgodnie z zasadą: Rób, co kochasz i kochaj to, co robisz. Miłośniczka kotów, jazdy na rowerze i szaleństw na koncertach.

 

 

Bożena Szczęsna

Absolwentka studiów filologicznych na UŁ. Autorka tekstów do czasopism reklamowych i copy writer w studiu producenckim. Zainteresowana zagadnieniami z zakresu szeroko pojętej kultury. Fanka ekologii. Uwielbia spacery brzegiem morza. Nałogowa czytelniczka. Wegetarianka.

 

 

Martyna Dauksza

Absolwentka filologii polskiej UŁ. Z zamiłowania podróżniczka drogami, które sama wyznacza i pokonuje na czarnym rowerze. Ciekawa Afryki i plemienia Masajów. Lubi oglądać filmy z mrocznymi klimatami i czytać kryminały. Ma słabość do pączków z marmoladą i lodów truskawkowych.

 

Maciej Kryczka

Absolwent Wyższej Szkoły Turystyki i Hotelarstwa. Lubi pokonywać górskie trasy. Zainteresowany literaturą fantastyczno – naukową oraz tekstami z pogranicza religii i filozofii. Sztuki walki też nie są mu obce.

Możliwość komentowania jest wyłączona.