Konkurs ekoturystyczny

Na naszej platformie produktów ekoturystycznych tworzymy bazę ofert z zakresu szeroko pojętej ekoturystyki. Interesuje nas każdy typ działalności, która pozytywnie rezonuje na środowisko i lokalną społeczność. Jeśli regionalne smaki, tradycje i przyroda nie są Wam obce, chcecie je promować i troszczyć się o lokalne dziedzictwo – zgłoście się do nas!

Chcąc lepiej wykorzystać potencjał drzemiący w Waszych produktach, pod koniec 2012 roku wyłonimy najatrakcyjniejszy polski produkt ekoturystyczny. Nagrodą jest ogólnopolska akcja promocyjna, połączona z profesjonalną sesją zdjęciową i drukiem materiałów promocyjnych. Laureat zostanie też w specjalny sposób wyróżniony na naszej stronie internetowej.

Regulamin konkursu do pobrania tutaj.

Zarejestruj się na platformie ekoturystycznej.

By przystąpić do konkursu należy najpierw zgłosić swój produkt ekoturystyczny na naszą platformę. Kryteria oceny produktów i jej wyniki przedstawimy Państwu na naszej stronie internetowej jesienią 2012 r. Jeśli są Państwo zainteresowani otrzymywaniem informacji o konkursie bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową – prosimy oznaczyć taką opcję przy zgłoszeniu produktu lub napisać do Justyny Golitz (justyna.golitz@inspro.org.pl, 519 300 648).

Możliwość komentowania jest wyłączona.