Konferencje i szkolenia

Relacja z Ogólnopolskiej Konferencji w Łodzi w ramach I Targów Ekologicznego Stylu Życia beECO do przeczytania tutaj.

Relacja z konferencji i szkolenia regionalnego w woj. podlaskim do przeczytania tutaj.

Relacja z konferencji i szkolenia regionalnego w woj. podkarpackim do przeczytania tutaj.

Relacja z konferencji i szkolenia regionalnego w woj. lubelskim do przeczytania tutaj.

Prezentujemy atrakcyjny, przygotowany specjalnie z myślą o poszczególnych regionach Polski pakiet konferencji połączonych ze szkoleniami. Na uczestników czeka zespół ekspertów i praktyków ekoturystyki. Zdobądź wiedzę i poznaj możliwości wykorzystania eko-zasobów w rozwoju lokalnym – w turystyce, sektorze usług, rękodzielnictwie, etc.

Dlaczego ekoturystyka?

  • Łączy zysk, komfort i odpowiedzialność za otaczający nas świat;
  • Jest platformą spotkań dziedzictwa z innowacyjnymi narzędziami i ideami;
  • Ma olbrzymi potencjał, który może stać się wiodącą marką regionu.

Raport

Podczas konferencji prezentowany będzie przygotowany przez ekspertów raport na temat ekoturystki, który następnie posłuży za bazę merytoryczną szkoleń, dostosowanych do indywidualnych potrzeb uczestników.

Opis raportu dostępny tutaj.

Wartość dodana

Konferencje i szkolenia to także okazja do integracji, wymiany doświadczeń i kontaktów. Siła regionu wynika z jego spójności, kompleksowości podejmowanych działań, ze wspólnych celów i sposobów ich realizacji. Wypracowanie wojewódzkiej siatki powiązań to dodatkowa zaleta szkolenia.

Szczegółowy program konferencji i szkoleń będzie można znaleźć na naszej stronie już w kwietniu. Jeśli chcą być Państwo pewni, że nie przegapią ogłoszenia – prosimy o zapisanie się do bazy osób zainteresowanych otrzymywaniem informacji na temat konferencji i szkoleń – na kontakt czeka Justyna Golitz (justyna.golitz@inspro.org.pl, 519 300 648).

Możliwość komentowania jest wyłączona.