Szlak Żubra

Podlasie, Puszcza Białowieska

  • pogranicze białoruskie – odkryj muzykę cerkiewną, poznaj smak tatarskiej kuchni, śpij w oryginalnej jurcie, spłyń tratwą po Biebrzy;
  • Puszcza Białowieska – spotkaj się oko w oko z żubrem, królem puszczy oraz licznymi innymi zwierzętami, zamieszkującymi rezerwat;
  • Szlak Rękodzieła Ludowego – zasiądź do dwuosnowowego krosna, spróbuj swoich sił w lepieniu garnków i struganiu łyżek, przekonaj się, czy potrafisz sam pod okiem gospodyni przyrządzić lokalne smakołyki.

„Szlak Żubra”
„Szlak Żubra oferta 7-dniowa”

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Ciekawostka

Poland Naturally! jest produktem w ramach którego organizowane są wycieczki ekoturystyczne po Polsce, zwłaszcza po obszarach przyrodniczo cennych (takich jak Suwalszczyzna, Bagna Biebrzańskie, Puszcza Białowieska, Beskid Niski i Bieszczady).

Podczas wycieczek kładziemy nacisk na kwestie środowiskowe (np. korzystanie z transportu zbiorowego, promowanie postaw proekologicznych) oraz społeczne (m.in. korzystanie z usług lokalnych, rodzinnych przedsiębiorstw).

W programach kładziemy nacisk na bliski kontakt z przyrodą, a równocześnie poznanie tradycyjnej, lokalnej kultury i dziedzictwa odwiedzanych regionów.

Zgłoszony przez Maciej Kronenberg